salary.lt › Visos įmonės › Marijampolės sav. › Apdirbamoji gamyba › Hardus CNC, UAB
Hardus CNC, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 306306850 · Marijampolės sav. · Metalų mechaninis apdirbimas
Hardus CNC, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 683 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 446 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 5.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "HARDUS CNC"
- Įmonės kodas
- 306306850
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 5
- Savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 25.53)
- Metalų mechaninis apdirbimas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Marijampolės sav. | 1 445 € | +16,5 % | 258 iš 705 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | +4,7 % | 2 441 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +9,4 % | 19 262 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | – | |
| Vasaris | – | |
| Kovas | – | |
| Balandis | 1 240 € | |
| Gegužė | 1 354 € | |
| Birželis | 1 354 € | |
| Liepa | 1 371 € | |
| Rugpjūtis | 1 674 € | |
| Rugsėjis | 1 683 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 538 € | ||
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 446 € | −6,0 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Marijampolės sav.
- Detritas, UAB 1 695 €
- Aintra, UAB 1 692 €
- Šešupės Vingis, UAB 1 691 €
- Gedo Transportas, MB 1 690 €
- Adrovita, UAB 1 688 €
- Konsultus, UAB 1 680 €
- Eurostandard Group, UAB 1 674 €
- IT Pasaulis, UAB 1 674 €
- Autofoma, UAB 1 669 €
- Marsanta ir KO, UAB 1 662 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Bonada, MB 1 684 €
- Carttara, UAB 1 684 €
- Sanjaga, UAB 1 683 €
- Nesto Baldai, UAB 1 683 €
- Renluka, UAB 1 683 €
- Petrašiūnų Lentpjūvė, UAB 1 683 €
- Tecsol LT, MB 1 682 €
- Diansa, UAB 1 682 €
- Litvudas, UAB 1 682 €
- Sonverta, UAB 1 680 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- DU AG, UAB 928 € · 5 darb.
- GKF Lumber Group, UAB 1 227 € · 5 darb.
- Adera, UAB 850 € · 5 darb.
- Kopčius, UAB 1 232 € · 5 darb.
- Ledutis, MB 1 231 € · 5 darb.
- Sėkmės Vartai, UAB 1 229 € · 5 darb.
- Dešimtas Teksas, UAB 856 € · 5 darb.
- Dentanikas, UAB 856 € · 5 darb.
- IN Decore, UAB 1 223 € · 5 darb.
- DP Studija, UAB 2 900 € · 5 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Marijampolės savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Apdirbamoji gamyba 2026
Dažni klausimai
Koks Hardus CNC, UAB vidutinis atlyginimas?
Hardus CNC, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 683 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 446 €.
Kiek darbuotojų turi Hardus CNC, UAB?
Hardus CNC, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 5 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Hardus CNC, UAB įmonės kodas?
Hardus CNC, UAB įmonės kodas – 306306850. Savivaldybė – Marijampolės sav., veikla – Metalų mechaninis apdirbimas.