salary.lt › Visos įmonės › Kauno r. sav. › Transportas ir saugojimas › Renlain, UAB
Renlain, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 305768327 · Kauno r. sav. · Krovininis kelių transportas
Renlain, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 785 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 636 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 4.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB RENLAIN
- Įmonės kodas
- 305768327
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 4
- Savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Sektorius
- Transportas ir saugojimas
- Veikla (EVRK 49.41)
- Krovininis kelių transportas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno r. sav. | 1 564 € | −49,8 % | 1 435 iš 1 592 |
| Transportas ir saugojimas | 1 500 € | −47,7 % | 3 738 iš 4 153 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −49,0 % | 38 661 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | – | |
| Vasaris | 447 € | |
| Kovas | 262 € | |
| Balandis | 531 € | |
| Gegužė | 726 € | |
| Birželis | 770 € | |
| Liepa | 787 € | |
| Rugpjūtis | 776 € | |
| Rugsėjis | 785 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2021 | 500 € | ||
| 2022 | 438 € | −12,4 % | |
| 2023 | 559 € | +27,6 % | |
| 2024 | 598 € | +7,0 % | |
| 2025 | 672 € | +12,4 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 636 € | −5,4 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno r. sav.
- Plieno Gaminiai, UAB 792 €
- Kauno hospiso namai, VšĮ 789 €
- Dolausa, MB 789 €
- Niko Logistic, UAB 786 €
- Baltic Boat Service, UAB 786 €
- Autotranzitas, UAB 783 €
- Irtosta, MB 782 €
- Drinkas, MB 777 €
- Alaus Karaliai, MB 774 €
- Drakoniuko teatras, VšĮ 774 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Transportas ir saugojimas“
- Domavo, UAB 789 €
- Sautransa, UAB 789 €
- Darkas, MB 788 €
- Everdas, UAB 787 €
- Limonta, UAB 785 €
- Planeta Contracts, UAB 784 €
- Busita, UAB 784 €
- Savistas, UAB 783 €
- BK Group, UAB 782 €
- Rail Com, UAB 782 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Transportas ir saugojimas“
- Kosva, UAB 1 316 € · 4 darb.
- Autelas, UAB 1 900 € · 4 darb.
- Gerusa, UAB 893 € · 4 darb.
- Servitrade, MB 896 € · 4 darb.
- Dimtransa, UAB 897 € · 4 darb.
- Liūtukas+r, UAB 902 € · 4 darb.
- Aisma Logistics, UAB 1 288 € · 4 darb.
- Granlog, UAB 1 284 € · 4 darb.
- Transulta, UAB 911 € · 4 darb.
- Transporto Paslaugų Centras, MB 1 282 € · 4 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Kauno rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Transportas ir saugojimas 2026
Dažni klausimai
Koks Renlain, UAB vidutinis atlyginimas?
Renlain, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 785 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 636 €.
Kiek darbuotojų turi Renlain, UAB?
Renlain, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 4 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Renlain, UAB įmonės kodas?
Renlain, UAB įmonės kodas – 305768327. Savivaldybė – Kauno r. sav., veikla – Krovininis kelių transportas.