salary.lt › Visos įmonės › Kauno r. sav. › Sveikatos priežiūra ir socialinis darbas › Regsaure, UAB
Regsaure, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304640189 · Kauno r. sav. · Nesusijusio su apgyvendinimu socialinio darbo su vyresnio amžiaus ar negalią turinčiais asmenimis veikla
Regsaure, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 845 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 921 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 12.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- REGSAURE UAB
- Įmonės kodas
- 304640189
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 12
- Savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Veikla (EVRK 88.10)
- Nesusijusio su apgyvendinimu socialinio darbo su vyresnio amžiaus ar negalią turinčiais asmenimis veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno r. sav. | 1 564 € | +18,0 % | 589 iš 1 592 |
| Sveikatos priežiūra ir socialinis darbas | 1 766 € | +4,5 % | 1 003 iš 2 162 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +20,0 % | 16 491 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 717 € | |
| Vasaris | 1 650 € | |
| Kovas | 2 076 € | |
| Balandis | 2 047 € | |
| Gegužė | 2 092 € | |
| Birželis | 1 945 € | |
| Liepa | 1 891 € | |
| Rugpjūtis | 2 030 € | |
| Rugsėjis | 1 845 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 644 € | ||
| 2019 | 776 € | +20,5 % | |
| 2020 | 980 € | +26,3 % | |
| 2021 | 980 € | +0,0 % | |
| 2022 | 1 060 € | +8,2 % | |
| 2023 | 1 304 € | +23,0 % | |
| 2024 | 1 556 € | +19,3 % | |
| 2025 | 1 471 € | −5,5 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 921 € | +30,6 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno r. sav.
- Santamed LT, UAB 1 853 €
- Lencas, UAB 1 853 €
- Buhalterija Verslui, UAB 1 852 €
- Henda, UAB 1 850 €
- Garlita, UAB 1 846 €
- Asmbr Technologijos, UAB 1 845 €
- Juosteela, MB 1 841 €
- Deisan, UAB 1 838 €
- Gerbūvio Projektai, UAB 1 837 €
- Minbra, UAB 1 837 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Sveikatos priežiūra ir socialinis darbas“
- Forma Dentis, MB 1 850 €
- Evidenta, UAB 1 849 €
- Kasparavičiaus Klinika, MB 1 849 €
- Lampėdžių Odontologijos Klinika, UAB 1 848 €
- Kordentas, UAB 1 846 €
- Pabridentas, UAB 1 845 €
- Strielčių globos namai 1 845 €
- Dantistas, MB 1 844 €
- I. kelbauskienės šeimos klinika, VšĮ 1 842 €
- Futuri Dentes, UAB 1 842 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Sveikatos priežiūra ir socialinis darbas“
- Senamiesčio Perlas, UAB 1 104 € · 12 darb.
- Šv. antano dienos centras, VšĮ 1 741 € · 12 darb.
- Alborisus, UAB 1 618 € · 12 darb.
- Apolonia, UAB 2 787 € · 12 darb.
- CD8 Klinika, UAB 1 678 € · 12 darb.
- Katarakta, UAB 884 € · 12 darb.
- Dvaro Klinika, UAB 2 767 € · 12 darb.
- Stilus Optimus, UAB 1 695 € · 12 darb.
- Inovatyvios Medicinos ir Terapijos Klinika, MB 861 € · 12 darb.
- Menava, VšĮ 1 810 € · 12 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Kauno rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Sveikatos priežiūra ir socialinis darbas 2026
Dažni klausimai
Koks Regsaure, UAB vidutinis atlyginimas?
Regsaure, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 845 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 921 €.
Kiek darbuotojų turi Regsaure, UAB?
Regsaure, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 12 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Regsaure, UAB įmonės kodas?
Regsaure, UAB įmonės kodas – 304640189. Savivaldybė – Kauno r. sav., veikla – Nesusijusio su apgyvendinimu socialinio darbo su vyresnio amžiaus ar negalią turinčiais asmenimis veikla.