salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › Lietuvių gestų kalbos vertimo centras
Lietuvių gestų kalbos vertimo centras atlyginimai 2026
Įmonės kodas 188788380 · Kauno m. sav. · Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
Lietuvių gestų kalbos vertimo centras vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 3 616 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 889 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 134.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- LIETUVIŲ GESTŲ KALBOS VERTIMO CENTRAS
- Įmonės kodas
- 188788380
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 134
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 82.10)
- Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +130,0 % | 392 iš 6 071 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | +154,8 % | 125 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +135,1 % | 2 789 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 2 632 € | |
| Vasaris | 2 582 € | |
| Kovas | 2 765 € | |
| Balandis | 2 726 € | |
| Gegužė | 2 869 € | |
| Birželis | 2 877 € | |
| Liepa | 2 970 € | |
| Rugpjūtis | 2 966 € | |
| Rugsėjis | 3 616 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 898 € | ||
| 2019 | 1 119 € | +24,6 % | |
| 2020 | 1 366 € | +22,1 % | |
| 2021 | 1 471 € | +7,7 % | |
| 2022 | 2 052 € | +39,5 % | |
| 2023 | 2 302 € | +12,2 % | |
| 2024 | 2 397 € | +4,1 % | |
| 2025 | 2 673 € | +11,5 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 889 € | +8,1 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Smartoffice, UAB 3 624 €
- VL Odontologijos Klinika, UAB 3 624 €
- Aukščiausia Pavara, UAB 3 624 €
- Logas Line, UAB 3 623 €
- Mondelez Baltic, UAB 3 621 €
- UADBB Altas Draudimo Brokeris 3 614 €
- Vavise LT, UAB 3 613 €
- Brasta Group, UAB 3 613 €
- Dainavos Elektra, UAB 3 611 €
- Dargesta, UAB 3 611 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Mano Būstas Kaunas, UAB 3 639 €
- Mobilbox Lithuania, UAB 3 636 €
- Telenordi, UAB 3 625 €
- Renta Pumps, UAB 3 624 €
- Mano Būstas Radviliškis, UAB 3 623 €
- Atlas Nextwave Lithuania, UAB 3 603 €
- Emplonet, UAB 3 575 €
- Kurt Koenig, UAB 3 564 €
- Propeller, UAB 3 559 €
- Baltic Clipper, UAB 3 552 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- 2B Pack, UAB 1 155 € · 135 darb.
- Baltic Legion, UAB 888 € · 135 darb.
- Skilera, UAB 292 € · 137 darb.
- Lindstrom, UAB 2 978 € · 131 darb.
- Tavo Švara, MB 959 € · 130 darb.
- Mano Būsto Priežiūra, UAB 2 525 € · 130 darb.
- Visagino Būstas, UAB 1 381 € · 139 darb.
- Ips Baltics, UAB 5 107 € · 129 darb.
- Sematix, UAB 1 608 € · 129 darb.
- Vestekspress, UAB 2 706 € · 140 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Lietuvių gestų kalbos vertimo centras vidutinis atlyginimas?
Lietuvių gestų kalbos vertimo centras vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 3 616 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 889 €.
Kiek darbuotojų turi Lietuvių gestų kalbos vertimo centras?
Lietuvių gestų kalbos vertimo centras darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 134 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Lietuvių gestų kalbos vertimo centras įmonės kodas?
Lietuvių gestų kalbos vertimo centras įmonės kodas – 188788380. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla.