salary.lt › Visos įmonės › Alytaus m. sav. › Apdirbamoji gamyba › Astra LT, AB
Astra LT, AB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 149679465 · Alytaus m. sav. · Maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba
Astra LT, AB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 997 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 966 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 234.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- "ASTRA LT" AB
- Įmonės kodas
- 149679465
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 234
- Savivaldybė
- Alytaus m. sav.
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 28.93)
- Maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Alytaus m. sav. | 1 455 € | +106,0 % | 33 iš 628 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | +86,4 % | 462 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +94,9 % | 5 044 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 3 163 € | |
| Vasaris | 2 755 € | |
| Kovas | 2 878 € | |
| Balandis | 2 850 € | |
| Gegužė | 2 776 € | |
| Birželis | 2 998 € | |
| Liepa | 3 250 € | |
| Rugpjūtis | 3 031 € | |
| Rugsėjis | 2 997 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 1 552 € | ||
| 2019 | 1 734 € | +11,7 % | |
| 2020 | 1 969 € | +13,6 % | |
| 2021 | 1 915 € | −2,7 % | |
| 2022 | 2 058 € | +7,5 % | |
| 2023 | 2 383 € | +15,8 % | |
| 2024 | 2 472 € | +3,7 % | |
| 2025 | 2 785 € | +12,7 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 966 € | +6,5 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Alytaus m. sav.
- MA Capital, UAB 3 068 €
- Alytaus miesto savivaldybės administracija 3 044 €
- Dzūkijos Mediena, UAB 3 043 €
- Vixit, UAB 3 029 €
- Lorus Construction, UAB 3 008 €
- Autodeta ir KO, UAB 2 977 €
- Intsis, UAB 2 972 €
- Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ 2 934 €
- Saukesta, UAB 2 900 €
- Apskaitos ir Audito Paslaugos, UAB 2 898 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- T&T Lab, MB 3 001 €
- Mechanikos Sprendimai, UAB 3 000 €
- Metalas ir Mediena, UAB 2 999 €
- Lomista, UAB 2 998 €
- Trukmė, UAB 2 998 €
- Baltic Premator Klaipėda, UAB 2 997 €
- Ameko Konstrukcijos, UAB 2 997 €
- Bagfactory, UAB 2 993 €
- Lietuvos ir Vokietijos Uždaroji Akcinė Bendrovė Kreisel Vilnius 2 991 €
- Mainsec, UAB 2 989 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Stronglasas, UAB 2 877 € · 235 darb.
- Atlas Premium Lietuva, UAB 1 764 € · 235 darb.
- Dextera, UAB 2 539 € · 233 darb.
- Elektrėnų Energetikos Remontas, UAB 3 118 € · 231 darb.
- Lietuvos ir Vokietijos Uždaroji Akcinė Bendrovė Gealan Baltic 2 970 € · 230 darb.
- Homanit Lietuva, UAB 3 246 € · 230 darb.
- Oho Group, UAB 2 635 € · 229 darb.
- Vilma, AB 2 287 € · 240 darb.
- Vilnika, UAB 1 726 € · 240 darb.
- Retal Lithuania, UAB 4 920 € · 241 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Alytaus miesto savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Apdirbamoji gamyba 2026
Dažni klausimai
Koks Astra LT, AB vidutinis atlyginimas?
Astra LT, AB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 997 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 966 €.
Kiek darbuotojų turi Astra LT, AB?
Astra LT, AB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 234 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Astra LT, AB įmonės kodas?
Astra LT, AB įmonės kodas – 149679465. Savivaldybė – Alytaus m. sav., veikla – Maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba.