salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus m. sav. › Statyba › Hersta, UAB
Hersta, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304314179 · Vilniaus m. sav. · Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Hersta, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. balandžio mėn. – 765 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 775 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 3.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. balandžio mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "HERSTA"
- Įmonės kodas
- 304314179
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 3
- Savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 43.35)
- Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus m. sav. | 1 773 € | −56,9 % | 12 462 iš 13 964 |
| Statyba | 1 369 € | −44,1 % | 4 950 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −50,3 % | 38 949 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 778 € | |
| Vasaris | 778 € | |
| Kovas | 778 € | |
| Balandis | 765 € | |
| Gegužė | – | |
| Birželis | – | |
| Liepa | – | |
| Rugpjūtis | – | |
| Rugsėjis | – |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 322 € | ||
| 2019 | 484 € | +50,3 % | |
| 2020 | 602 € | +24,4 % | |
| 2021 | 672 € | +11,6 % | |
| 2022 | 786 € | +17,0 % | |
| 2023 | 851 € | +8,3 % | |
| 2024 | 795 € | −6,6 % | |
| 2025 | 562 € | −29,3 % | |
| 2026 (iki balandžio) | 775 € | +37,9 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus m. sav.
- Aiseta, UAB 765 €
- Renew Engineering, UAB 765 €
- Super Traškis, MB 765 €
- Kukabara, UAB 765 €
- ES Finansai, UAB 765 €
- Finvista, UAB 764 €
- Sugarless Lab, UAB 764 €
- Visranga, MB 764 €
- Erdesa, UAB 764 €
- Jaunatvės Namai, UAB 764 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Vilarta, UAB 767 €
- Kauno Motorai, UAB 767 €
- Gustaras, UAB 767 €
- Solarmina, MB 765 €
- Ranga Plius, MB 764 €
- Kamstata, UAB 762 €
- Stroibat, UAB 762 €
- Azuksita, UAB 762 €
- Šiltas Dvaras, UAB 761 €
- Viking LT, UAB 761 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Akstera, MB 1 159 € · 4 darb.
- Nuotekų Sistemos, MB 1 159 € · 4 darb.
- Lindaina, UAB 1 155 € · 4 darb.
- Tvarus Namas, MB 1 135 € · 4 darb.
- Gertika, UAB 1 202 € · 4 darb.
- Urvinis, UAB 1 168 € · 4 darb.
- Sukurtas, UAB 1 141 € · 4 darb.
- Autentas, UAB 1 248 € · 4 darb.
- Vetrum, MB 1 139 € · 4 darb.
- Iks Baltic, UAB 1 201 € · 4 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Vilniuje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Vilniuje: Statyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Hersta, UAB vidutinis atlyginimas?
Hersta, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. balandžio mėn. – 765 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 775 €.
Kiek darbuotojų turi Hersta, UAB?
Hersta, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 3 (2026 m. balandžio mėn.).
Koks Hersta, UAB įmonės kodas?
Hersta, UAB įmonės kodas – 304314179. Savivaldybė – Vilniaus m. sav., veikla – Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai.