salary.lt › Visos įmonės › Telšių r. sav. › Kita aptarnavimo veikla › VM2G, UAB
VM2G, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 301741681 · Telšių r. sav. · Motociklų remontas ir techninė priežiūra
VM2G, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 616 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 613 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 4.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB VM2G
- Įmonės kodas
- 301741681
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 4
- Savivaldybė
- Telšių r. sav.
- Sektorius
- Kita aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 95.32)
- Motociklų remontas ir techninė priežiūra
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Telšių r. sav. | 1 336 € | +95,8 % | 28 iš 459 |
| Kita aptarnavimo veikla | 1 110 € | +135,7 % | 155 iš 2 437 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +70,1 % | 7 356 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 2 609 € | |
| Vasaris | 2 604 € | |
| Kovas | 2 617 € | |
| Balandis | 2 615 € | |
| Gegužė | 2 610 € | |
| Birželis | 2 622 € | |
| Liepa | 2 615 € | |
| Rugpjūtis | 2 612 € | |
| Rugsėjis | 2 616 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2020 | 91 € | ||
| 2021 | 786 € | +763,7 % | |
| 2022 | 853 € | +8,5 % | |
| 2023 | 1 031 € | +20,9 % | |
| 2024 | 1 431 € | +38,8 % | |
| 2025 | 2 449 € | +71,1 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 613 € | +6,7 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Telšių r. sav.
- Žemaitijos Pienas, AB 2 727 €
- Regioninė Telšių ligoninė, VšĮ 2 720 €
- Telšių Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas 2 700 €
- Kasima, UAB 2 648 €
- Vigantiškių Statyba, UAB 2 629 €
- Telšių žemaitės gimnazija 2 629 €
- Žemaitijos Psichikos Sveikatos Centras, UAB 2 612 €
- Telšių Keliai, UAB 2 608 €
- Kietasis Biokuras, UAB 2 608 €
- Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras 2 539 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- Mireli, UAB 2 663 €
- Vilkrema, UAB 2 659 €
- Tarptautinė Visuomeninė Organizacija Eurobelarus 2 652 €
- Baltijos Sunkvežimių Servisas, UAB 2 631 €
- Inter-Servisas, UAB 2 616 €
- Plungės atviras jaunimo centras, VšĮ 2 611 €
- Tėvynės sąjunga-lietuvos krikščionys demokratai 2 608 €
- Augalyn, VšĮ 2 606 €
- Manvalda, UAB 2 604 €
- Express Pro JON64, UAB 2 604 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- Vairinta, UAB 1 484 € · 4 darb.
- Vilniaus miesto šunų mylėtojų bendrija 746 € · 4 darb.
- Kempvila, UAB 739 € · 4 darb.
- Judesio Prisilietimas, UAB 740 € · 4 darb.
- Karklinių kaimo bendruomenė 740 € · 4 darb.
- Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjunga 742 € · 4 darb.
- Soli Studija, UAB 744 € · 4 darb.
- Autoemika, UAB 745 € · 4 darb.
- Kauno Miesto Žaliakalnio Vietos Veiklos Grupė 745 € · 4 darb.
- Garažų statybos ir eksploatavimo bendrija žvejys 745 € · 4 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Telšių rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Kita aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks VM2G, UAB vidutinis atlyginimas?
VM2G, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 616 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 613 €.
Kiek darbuotojų turi VM2G, UAB?
VM2G, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 4 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks VM2G, UAB įmonės kodas?
VM2G, UAB įmonės kodas – 301741681. Savivaldybė – Telšių r. sav., veikla – Motociklų remontas ir techninė priežiūra.