salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos › Init, UAB
Init, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 132658751 · Kauno m. sav. · Laidinio, bevielio ir palydovinio ryšio paslaugų veikla
Init, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 359 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 416 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 118.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "INIT"
- Įmonės kodas
- 132658751
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 118
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Veikla (EVRK 61.10)
- Laidinio, bevielio ir palydovinio ryšio paslaugų veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +50,1 % | 1 460 iš 6 071 |
| Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos | 3 298 € | −28,5 % | 778 iš 1 119 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +53,4 % | 9 501 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 2 292 € | |
| Vasaris | 2 271 € | |
| Kovas | 2 299 € | |
| Balandis | 2 937 € | |
| Gegužė | 2 373 € | |
| Birželis | 2 328 € | |
| Liepa | 2 428 € | |
| Rugpjūtis | 2 461 € | |
| Rugsėjis | 2 359 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 1 224 € | ||
| 2019 | 1 312 € | +7,2 % | |
| 2020 | 1 363 € | +3,9 % | |
| 2021 | 1 446 € | +6,1 % | |
| 2022 | 1 673 € | +15,7 % | |
| 2023 | 1 911 € | +14,2 % | |
| 2024 | 2 054 € | +7,5 % | |
| 2025 | 2 186 € | +6,4 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 416 € | +10,5 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Metga, UAB 2 364 €
- Kauno simono daukanto progimnazija 2 364 €
- Kauno lopšelis-darželis rasytė 2 363 €
- Spalda, UAB 2 362 €
- Pirtelė, UAB 2 362 €
- Karera, UAB 2 361 €
- Socactiva, VšĮ 2 358 €
- GI Bpo Lithuania, UAB 2 357 €
- Nydija, UAB 2 355 €
- Hitransa, UAB 2 355 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos“
- Bendra Lietuvos ir Kanados Įmonė Uždaroji Akcinė Bendrovė Astera 2 390 €
- GND Technology, UAB 2 384 €
- Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras 2 370 €
- Nefolld, UAB 2 370 €
- Bigbrolis Technologies, UAB 2 365 €
- Kompiuterinis Modulis, UAB 2 356 €
- Calmio, UAB 2 354 €
- Debetas, UAB 2 354 €
- Inkompas, UAB 2 351 €
- Servicenet, UAB 2 350 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos“
- Vention Development, UAB 4 756 € · 119 darb.
- Insoft, UAB 3 864 € · 117 darb.
- KPMG Lithuania Interfirm Services, UAB 2 050 € · 115 darb.
- Nortal, UAB 5 761 € · 123 darb.
- Eis Group Lietuva, UAB 5 964 € · 123 darb.
- Gosystems, UAB 5 840 € · 112 darb.
- Penkių Kontinentų Bankinės Technologijos, UAB 3 623 € · 111 darb.
- Neurotechnology, UAB 5 182 € · 111 darb.
- Intrum Global Business Services, UAB 4 701 € · 129 darb.
- Strategic Staffing Solutions International, UAB 3 671 € · 129 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Telekomunikacijos, programavimas ir IT paslaugos 2026
Dažni klausimai
Koks Init, UAB vidutinis atlyginimas?
Init, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 359 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 416 €.
Kiek darbuotojų turi Init, UAB?
Init, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 118 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Init, UAB įmonės kodas?
Init, UAB įmonės kodas – 132658751. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Laidinio, bevielio ir palydovinio ryšio paslaugų veikla.